Boxerské rukavice PIRAN

820,00 Kč
,
5/ 5

Boxerské rukavice pro amatérský box. Materiál: PU
Široký pásek zajistí pevné utažení rukavice kolem zápěstí.

Velikost
Počet Skladem

 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

 

Garance doručení do 2-3 pracovních dnů.

 

Možnost vrácení zboží do 14 dnů.

Tréninkové rukavice určené pro začátečníky a kondiční cvičení.

Vytvarovaná pěnová výplň pro silný, pevný úder. Kvalitní syntetická kůže, zesílená velmi pevnou textilií. Široký pásek zajistí pevné utažení rukavice kolem zápěstí. Upozornění: Ošetřujte přípravky na koženku nebo vlhkým hadrem.

Rukavice nejsou určeny pro nácvik úderů do pytle.Rukavice poskytují jen limitovanou ochranu, především povrchu končetiny proti odření, částečně tlumí nárazy a jejich účelem je především ztlumení a změkčení úderu při nárazu do protivníka. Nechrání proti pádům, silným otřesům a tvrdým úderům tělem nebo jinými předměty.

Rukavice nechrání před otřesy, které se přenášení na klouby, vazy a kosti a jiné části těla. Tyto otřesy mohou způsobit poškození zdraví a to především z dlouhodobého pohledu.Vyvarujte se vody, ostrých drsných a tvrdých povrchů. Rukavice nikdy sami neupravujte a neopravujte. Vždy cvičte pod odborným dohledem.

Při cvičení dělejte dostatečné přestávky. Věnujte náležitou pozornost regeneraci.Rukavice nejsou 100% ochranou proti úrazu Vás ani Vašeho protivníka.

820105
3 ks