Švihadlo se závažím

540,00 Kč
,
5/ 5

Skutečně profesionální švihadlo se závažím pro bleskové nohy, trénink vytrvalosti, zlepšení kondice a redukce váhy. Super rychlý mechanismus. 2x 180g závaží v rukojetích. Jednoduchá možnost upravení délky lanka. Plastické rukojeti s protiskluzovou úpravou. Šroubovací uzávěr rukojetí pro vyjmutí závaží. Těžké ocelové lanko v plastu pro maximální rychlost.

Počet Poslední kusy skladem

 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

 

Garance doručení do 2-3 pracovních dnů.

 

Možnost vrácení zboží do 14 dnů.

Chcete trénovat jako skuteční profesionálové? Kupte si švihadlo se závažím již nyní!

Upozornění:

Ošetřujte suchým hadrem. Vyvarujte se vody, ostrých a drsných předmětů. Při cvičení udržujte dostatečnou vzdálenost od ostatních cvičenců a věcí, abyste předešli úrazu nebo škodám na majetku.

Před započetím tréninkové aktivity se poraďte o vhodnosti cvičení s lékařem. Jedná se o velice náročnou sportovní aktivitu. Před každým cvičením prověřte stav švihadla. V případně poškození švihadlo nepoužívejte. Vždy zkontrolujte utažení závěrů na konci držátek – hrozí riziko úrazu. Nikdy švihadlo neupravujte a neopravujte.

Při cvičení na tvrdém povrchu (beton, palubovka apod.) omotejte/zpevněte ručky po celé délce několika násobným námotem páskou na koberce, aby nedošlo k poškození ručky náhodným úderem o podlahu. Na poškození ruček úderem o podlahu se reklamace nevztahuje(nejedná se o vadu materiálovou ani výrobní).

NEPOUŽÍVEJTE ŠVIHADLO SE ZÁVAŽÍM V ROZPORU S VÝŠE UVEDENÝM UPOZORNĚNÍM.

1 ks