Boxerské pytlovky CADET

620,00 Kč
,
5/ 5
Velikost
Počet Vyprodáno

 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

 

Garance doručení do 2-3 pracovních dnů.

 

Možnost vrácení zboží do 14 dnů.

Rukavice byly vyvinuty na základě letitých zkušeností našich předních trenérů amatérského boxu.  Na začátek nic lepšího stejně neseženete. Jděte do nich! Kupte si je již nyní!

Lehká a silná předtvarovaná výplň dobře absorbuje energii úderu a chrání ruku před poraněním. 8 cm široký pásek se suchým zipem pro super pevné utažení rukavice kolem ruky a fixaci zápěstí. Struna pod prsty pomáhá správnému sevření ruky v pěst a nastavení správné úderové plochy. Otestováno Výzkumným ústavembezpečnosti práce dle normy EN 13277-7.

Rukavice splňují podmínky pro třídu B stupně nárazu – vyšší stupeň ochrany.

Upozornění: Ošetřujte přípravky na kůži nebo vlhkým hadrem. Rukavice poskytují jen limitovanou ochranu, především povrchu končetiny proti odření, částečně tlumí nárazy. Nechrání proti pádům, silným otřesům a tvrdým úderům tělem nebo jinými předměty. Rukavice nechrání před otřesy, které se přenášení na klouby, vazy a kosti a jiné části těla.Tyto otřesy mohou způsobit poškození zdraví a to především z dlouhodobého pohledu. Vyvarujte se vody, ostrých drsných a tvrdých povrchů.

Rukavice nikdy sami neupravujte a neopravujte. Vždy cvičte pod odborným dohledem.Při cvičení dělejte dostatečné přestávky. Věnujte náležitou pozornost regeneraci. Rukavice nejsou 100% ochranou proti úrazu.

820108